Pramenitá voda Crystalis

Významný původ

voda crystalisCrystalis není jen tak ledajaká pramenitá voda. Stojí za ní vysoká kvalita, úžasná chuť, čerstvá vůně a také velmi zajímavá historie.

První zmínky o prameni sahají až do období kolem roku 1673, kdy jej objevil jistý obyvatel města Pacov v srdci Českomoravské vrchoviny. Byl jím barvíř jménem Mikuláš. Podle legendy se o místu dozvěděl ze starodávného spisu. Nejdříve ale nehledal pramen. Pátral po pozůstatcích klášteru, který měl na vrcholu Strážiště kdysi stát. Místo toho ale narazil na opravdový zázrak.

Zanedlouho poté se o prameni začaly po okolí šířit zvěsti. Mnoho lidí jej považovala za zázračný, neboť měl (a stále má) blahodárné účinky na tělo i mysl. Z tohoto důvodu byla nad pramenem postavena kaplička. Po celých sto letech, neboli v roce 1776 se také dočkal vysvěcení.

Kvalita

water-1579915_1280Pramenitá voda Crystalis není nijak upravována. A to proto, že zdroj je jednoduše perfektní. Díky unikátnímu geologickému rozložení v Českomoravské vrchovině má tato pramenitá voda vyvážené množství minerálů a stopových prvků. Tato oblast je také jako jedna z posledních v České republice nedotčena průmyslem ani dopravou. Zanechává si tak naprostou panenskou čistotu a půvab.

Vliv na zachování její přírodní hodnoty a skvělé chuti má ale i speciální technologie při čerpání, kterou firma Crystalis vyvinula. Stejně obezřetně probíhají i ostatní procesy jako stáčení, skladování a doprava ke spotřebitelům.

Objednejte si svůj barel ještě dnes!