Nejlevnější automat na vodu

Nejlevnější automat na vodu

Představujeme vám náš nejlevnější a zároveň nejdostupnější výdejník onyxna barelovou vodu! Nazýváme jej ONYX, a je to opravdový elegán pocházející ze samotných Spojených států! Jeho moderní funkce udělají z dodržování pravidelného pitného režimu hračku.

Nedělá žádné rozdíly mezi hektickou kanceláří či pohodlím klidného domova. Zkrátka vás za žádných okolností nenechá pocítit ten nepříjemný pocit žízně!

Při jakémkoli kontaktu s vodou je třeba dodržovat maximální hygienu. To jako odborníci všem klademe na srdce! Automat na barelovou vodu ONYX na tom samozřejmě není jinak. A to dokonce od úplného základu. Jeho vnitřní provedení je totiž vytvořeno z nerezu a patentované hrdlo s trnem pro naražení barelu zamezuje vylití vody. Nečistoty tak nemají žádnou šanci dostat se do nádrže! Díky tomu bude vaše oblíbená voda vždy křišťálově čistá. A pro organismus maximálně prospěšná!

S tímto přístrojem si můžete dopřát mimo ledově studenou vodu, také teplou. A to se na rychlou kávu vždy hodí! Pro všechny případy má „ONYX“ nainstalovanou bezpečnostní pojistku či možnost naprostého vypnutí horké vody. Je tak více než vhodný pro domácnost s dětmi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *